Sermekan İç Mimarlık Tasarım & Uygulama

MİSYON & VİZYON

Sermekan 2005 yılında kurulmuş faaliyetlerine 2016 yılından beri mevcut 5000m2 kapalı alanlı entegre tesisinde devam etmektedir. Yaratıcı ve yenilikçi ekibiyle birbirinden farklı ve özel projelere imza atmaktadır.

Yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile sizler için; Satış noktası Teşhir Standları, İç ve Dış Mekan Görsel Giydirmeler, Kurumsal Kimlik kapsamında mağaza uygulamaları, Fuar, Davet ve Organizasyon Standları ve Baskılı ürün uygulamaları yapıyoruz.

Sermekan ISO9001 kalite standarti belgesine sahiptir.

MİSYON
Üretim ve uygulama tekniklerini her geçen gün geliştirerek, Reklam sektörünün ihtiyaç duyacağı yenilik ve çözümlere liderlik etmeye devam etmektir.

VİZYON
Yaratıcı ve yenilikçi ekibiyle sektöre yön vermek, yurtiçi ve yurtdışında başarılı projelere imza atarak müşterilerinin başarıya ulaşmasında önemli bir iş ortakları olmaktır.

NASIL YAPIYORUZ
İşletme bünyesinde; Ahşap, Metal ve Plastik malzemeleri kendisi işleyebilen, dijital ve serigraf baskı yapabilen Türkiye ve EMEA bölgesindeki en büyük entegre üretim tesislerinden bir tanesine sahip olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

SERVİS HİZMETLERİ
Gelişmiş lojistik ağımız ve tecrübeli montaj ekiplerimizle, ülke çapında nakliye, montaj, demontaj ve depolama hizmetlerini sunabilmekteyiz.

NAKLİYE
Sermekan, üretmiş olduğu stantları ; kendi araçlarıyla yurt çapında sevkiyatlarını gerçekleştirirken aynı zamanda ihracat konusunda da destek vermektedir.

SAHA MONTAJI
Üretilen her malzemeyi , Türkiye’nin her yerine kendi ekibiyle uygulamasını yapmaktadır.

DEPOLAMA
Toplam 5000m2 kapalı alanlık İstanbul ve diğer bölgesel depolarımızla, müşterilerimizin talep etmiş olduğu depolama hizmetini sunabilmekteyiz.

Hizmetlerimiz ile ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?

Sermekan Yaratıcı ve yenilikçi ekibiyle birbirinden farklı ve özel projelere imza atmaktadır.

YUKARI