Sermekan İç Mimarlık Tasarım & Uygulama

HAKKIMIZDA

Sermekan Stant Tasarım uygulama , 2008 yılında kurulmuş faaliyetlerine 2008 yılından beri mevcut Üretim atölyesinde  devam etmektedir. Yaratıcı ve yenilikçi ekibiyle birbirinden farklı ve özel projelere imza atmaktadır.

Yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile sizler için; Satış noktası Teşhir Stantları, İç ve Dış Mekan Görsel Giydirmeler, Kurumsal Kimlik kapsamında mağaza uygulamaları, Fuar, kongre ve Baskılı ürün uygulamaları yapıyoruz.

MİSYON
Üretim ve uygulama tekniklerini her geçen gün geliştirerek, Mobilya ve Reklam sektörünün ihtiyaç duyacağı yenilik ve çözümlere liderlik etmeye devam etmektir.

VİZYON
Yaratıcı ve yenilikçi ekibiyle sektöre yön vermek, yurtiçi ve yurtdışında başarılı projelere imza atarak müşterilerinin başarıya ulaşmasında önemli bir iş ortakları olmaktır.

NASIL YAPIYORUZ
İşletme bünyesinde; Ahşap, Metal ve Plastik malzemeleri kendisi işleyebilen ( Galvo lazer+lazer kesim), dijital ve serigraf baskı yapabilen  üretim tesisimizle  sizlere hizmet vermekteyiz.

SERVİS HİZMETLERİ
Gelişmiş lojistik ağımız ve tecrübeli montaj ekiplerimizle, ülke çapında nakliye, montaj, demontaj ve depolama hizmetlerini sunabilmekteyiz.

NAKLİYE
Sermekan, üretmiş olduğu stantları ; kendi araçlarıyla yurt çapında sevkiyatlarını gerçekleştirirken aynı zamanda ihracat konusunda da destek vermektedir.

SAHA MONTAJI
Üretilen her malzemeyi , Türkiye’nin her yerine kendi ekibiyle uygulamasını yapmaktadır.

 

Hizmetlerimiz ile ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?

Sermekan Yaratıcı ve yenilikçi ekibiyle birbirinden farklı ve özel projelere imza atmaktadır.

YUKARI